به سایت مدیرمند خوش آمدید. خوشحالیم که یادگیری مستمر برای شما ارزشمند است و برای آن وقت می‌گذارید.

ما در  مدیرمند تلاش می‌کنیم با ارائه آموزش‌های اصولی که بر پایه معتبرترین منابع مدیریتی دنیا ساخته می شود به شما کمک کنیم کسب و کار خود را در حوزه پشتیبانی از مشتریان و خدمات پس از فروش بهبود دهید.

هدف مدیرمند

مدیرمند بر پایه این فرض شکل گرفته است که در آینده ای نزدیک کسب و کارهای ایرانی برای کمک به بقا و رشد خود بیش از پیش نیازمند بهبود فرآیندهای خود در حوزه خدمات پس از فروش و پشتیبانی از مشتریان هستند.

بنابراین هدف اصلی و جدی مدیرمند کمک به کارکنان، مدیران و صاحبان کسب و کارها از طریق آموزش در بستر آنلاین است تا بتوانند روش های خود را در این حوزه ها بهبود دهند.

ارزش ها

تمرکز و اصرار مدیرمند بر این است که روش های درست، معتبر و صحیح را در تولید آموزش ها خود به کار گیرد و قبل از هر چیز اثربخشی مطالب را برای مخاطبان خود در اولویت اول قرار دهد.

همچنین فرهنگ مقابله با تظاهر، چاپلوسی و سیاست کاری از جمله اصول و ارزش هایی است که مدیرمند فعالیت خود را مشروط و وابسته به آنها می داند.

حوزه فعالیت

فعالیت مدیرمند در حال حاضر متمرکز بر موضوعات زیر است:

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت تجربه مشتری

مرکز تماس

رضایتمندی مشتریان

درباره موسس مدیرمند

مهران فراهانی موسس مدیرمند با تجربه یک دهه فعالیت در مجموعه هایی مانند میهن و گلدیران در حوزه پشتیبانی از مشتریان و خدمات پس از فروش تلاش کرده است فضایی را فراهم آورد تا کارمندان، مدیران و کارآفرینان بتوانند از آن به عنوان مرجعی برای بهبود کیفیت ارتباط با مشتریان خود استفاده کنند.